Obecní úřad Hlavenec
Hlavenec, 294 74  Předměřice nad Jizerou
tel./fax: 326 971 298, e-mail:
obec.hlavenec@hlavenec.cz
 

Dnes je - svátek má

Mateřské centrum Hlaveneček

V roce 2006 se u nás narodilo 9 dětí, tím byl překonán rekord z roku 1935. V loňském roce přivítala obec dalších 7 občánků. Na základě takto velkých „přírůstků“ do našich řad se zrodila myšlenka na založení mateřského centra. Oslovili jsme jednu z maminek, paní Markétu Uhlířovou a slovo dalo slovo a CENTRUM HLAVENEČEK JE NA SVĚTĚ!
Od 22. dubna 2008 se maminky s dětmi schází v klubovně, nebo za pěkného počasí na dětském hřišti.
Hlavním cílem MC je navazování vzájemných kontaktů mezi dětmi a výměna zkušeností maminek. V připravovaném programu nechybí chvilka pro říkanky, písničky, cvičeníčko, kresleníčko a vycházky do okolí. V zimním období promítání nebo poslech pohádek.
Chtěly bychom mezi nás pozvat hosty - odborníky přes cvičení, masáže, stravování dětí a podobně.
Před námi je mnoho úkolů, tak nám držte palečky, ať se nám daří!!!

MATEŘSKÉ CENTRUM HLAVENEČEK

Po prázdninách začalo opět pracovat Mateřské centrum " Hlaveneček". Maminky a tatínkové se svými dětmi se budou scházet vždy v pondělí v 9.30 hod v klubovně Obecního úřadu v Hlavenci. Na děti i v letošním školním roce čeká spousta zajímavých činností pod vedením Ljuby Pelzové. Tak neváhejte a přijďte mezi nás !

( Poplatek na jednu lekci 20 Kč - je určený na nákup pomůcek a materiálu.)

 


 Fotografie z mateřského centra

Fotogalerie mateřského centra - rok 2013
thn00008.jpg
Fotogalerie mateřského centra - rok 2012
Hlavenecký klubík v Ostré
thn00004.jpg
Pomalu končí školní rok, a tak i hlavenecké maminky se svými dětmi končí svoji práci v hlaveneckém mateřském centru. N závěr všichni společně zavítali do středověké vesničky Botanicus v Ostré, kde si užili krásný slunečný den. Klubík se otevře opět v září, proto už nyní zveme všechny zájemce. Sledujte tedy naše webové stránky, kde budou zveřejněny další informace. Dětem i aktivním maminkám děkujeme za práci pro obec a přejeme krásné prázdniny. Velký dík patří paní Ljubě Pelzové za organizaci činnosti mateřského centra.
Fotogalerie mateřského centra - rok 2010
thn00009.jpg

Fotogalerie mateřského centra - rok 2009

Fotogalerie mateřského centra  - rok 2008

 

mapa stránek  

©2008 Obec Hlavenec, všechna práva vyhrazena